INGYENES kiszállíás 40000 Ft felett
|
A FLEXLINEA rozsdamentes mosogató modern dizájnnal és tartós rozsdamentes acél anyaggal büszkélkedhet, amely hosszú élettartamot biztosít. A karcsú, rugalmas forma tökéletesen illeszkedik minden konyhához, és megkönnyíti a mindennapi konyhai teendőket. Kiváló választás az igényes felhasználók számára.

A Teka FlexLinea RS15 50.40 Copper modern, rézbevonatú rozsdamentes acél kivitelben kapható. Háromféle beépítési móddal rendelkezik – beépíthető, síkba süllyeszthető vagy alulról rögzíthető –, könnyen tisztítható R15 sarkokkal, SilentSmart hangcsillapító technológiával, valamint 3½″-es négyzet alakú kézi leeresztővel, szifonnal és dekoratív SQ fedéllel. 200 mm mély medencéjével XXL kapacitást biztosít, és életre szóló garanciával rendelkezik.
| Márkák | Teka |
|---|---|
| Garancia | 24 hónap |
| Anyag | Rozsdamentes acél |
| Anyag alapú tervezés | PVD metallic finish |
| Mosogató mérete | 540 × 440 mm |
| Mosogató tál mérete | 500 x 400 mm |
| A szekrény minimális szélessége | 600 mm |
| Tál mélysége | 200 mm |
| Excentrikus vezérlés | Igen |
| Mosogató telepítése | Top-mount (drop-in), reversible |
| Mosogató formája | Egyszeres mosogató |
| Mosogató elhelyezése | Speciális mosogató |