Fő jellemzők
A Franke Urban tágas tállal és két előfúrt lyukkal rendelkezik, így rugalmasan testre szabható. A mellékelt helytakarékos szifon maximalizálja a szekrényben rendelkezésre álló helyet, míg a túlfolyásvédelem további nyugalmat biztosít.
Könnyű ápolás és karbantartás
A Franke Urban nem porózus Fragranite felülete ellenáll a foltoknak és a baktériumoknak, így kivételesen könnyen tisztítható és karbantartható. Egy egyszerű letörlés elegendő ahhoz, hogy mosogatója a lehető legjobban nézzen ki.
Emelje fel konyháját
Dobja fel konyháját a Franke Urban mosogatóval. A stílus, a funkció és a tartósság kombinációja igazán kivételes főzési élményt teremt.
Fektessen a minőségbe
Válassza a Franke Urban mosogatót, ha hosszú távú befektetést szeretne otthonába. Prémium minőségű anyagai és konstrukciója kivételes tartósságot és teljesítményt biztosít. Élvezze a kiváló minőségű mosogató előnyeit, amely javítja mindennapi életét.


| Márkák | Franke |
|---|---|
| Garancia | 24 hónap |
| Színek | matt fekete |
| Anyag | Gránit |
| Anyag alapú tervezés | Fragranite® |
| Mosogató mérete | 860 x 500 mm |
| Mosogató tál mérete | 391 x 425 mm |
| Munkalap kivágásának mérete | 840 x 480 mm |
| A szekrény minimális szélessége | 500 mm |
| Tál mélysége | 220 mm |
| Excentrikus vezérlés | Nem |
| Mosogató telepítése | Munkalap felett |
| Mosogató formája | Egyszeres mosogató peremmel |
| Mosogató elhelyezése | Univerzális kétoldalas mosogató |